11/Apr2017

kazanan taraf siz üreticiler, Tüccar, Toptancı ve çalışanları

Değerli İş Ortaklarımız,

Almanya'da kurulu olan firmamız " Astalias Shopping, International Partnership, Software GmbH" (Astalias Alışveriş, Uluslararası Ortaklık, Yazılım GmbH) 'nın sitesi https://www.astalias.com/turkce/

Online Alışveriş sitemiz ülkemiz'de ki her sektörden öncülük ediyoruz

Tüm dünya ülkelerinde ki, toptancı ve perakende müşterileri buluşturmayı amaçlıyoruz.

Şirket "Astalias Alışveriş, Uluslararası Ortaklık, Yazılım GmbH" 'dır. Yani, Türkçe karşılığı bir sermaye şirketidir ve Almanya'da Alman Mahkemesinin Kararı ile kurulur.

Ülkemiz ekonomisine ve boyutuna göre etkinliğe doğru planlama, kendine şiar edinmiş olan şirketimiz onu periyodumuzda ve insanımızın yanında olacak.

Tekstil, Kılık Kıyafet , küçük Elektronik Parçalarda Avrupa ve Dünya'da Çin, Malezya gibi ülkelerin hakimiyeti gün geçtikce artarken, Türkiye'de ki üreticilerimiz bu konularda sıkıntılı bir sürece grimiş, iç pazarın acımasız baskıları sonucu

ürünlerini, yok pahaya satarak günü kurtarmaya çalışmaktadırlar. Bu sorunun en önemli nedeni ekonomik olarak daralan bir iç piyasa ve sadece ona bağımlı olmak.

Oysa biz tüm üreticilerimize diyoruz ki, gelin ürünlerinizi tüm dünya pazarına taşıyalım. Türkiye'de ekonomik olarak daralan ve gün geçtikçe zorlaşan iç piyasaya YURTDIŞI piyasasını da ekleyin, kazanan taraf siz üreticiler, Tüccar, Toptancı ve çalışanları olun.

Tüm Satıcılar astalias.com üzerinde ki kendi mağazalarından, istedikleri zaman indirim yapabilir, ürün fiyatlarını değiştirebilir, açık artırmaya çıkarabilir. Perakende, Perakendeci Dükkanları ve Toptancılar için ayrı ayrı fiyatlandırabilir ve onların en az sipariş verebilecekleri limitleri istedikleri şekilde düzeneleyebelirler. Yani Ürünlerin tüm yönetimi Ürününü astalias.com ile geniş bir pazara açan Satıcı - Üreticinin elindedir.